سوالات رایج مخاطبین

آیا شما سوالی دارید؟

 

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را نیافتید، از طریق شماره ها یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالاتی که بیشتر پرسیده شده

سهام فسازان را چطور میتوانم پیگیری نمایم؟

برای پیگیری از وضعیت سهام شرکت غلتک سازان سپاهان با نماد بورسی فسازان را میتوانید از سامانه سازمان بورس بررسی و پیگیری نمایید.

در خصوص دریافت اطلاعات، نظیر وضعیت سهام و شرکت و همچنین مجامع و واریز سجامی از طریق واحد امور سهام به شماره 46412611-031 داخلی 350 شماره گیری نمایید.

تولیدات و محصولات شرکت چه چیز هایی هست؟

شركت غلتک سـازان سپاهان بعنوان يک مجموعه تخصصی و كيفی با هـدف ريخته گري قطعات سنگين و فوق سنگين چدنی و فولادی ، با ظرفيت توليد سـاليانه ۲۰ هزار تن انواع قطعات چدنی وفولادی تا وزن ۱۰۰ تن و همچنين ۱۵۰ هزار تن شمش فولادی به روش ريخته گری مداوم در زمينی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع همراه با ۱۴ هزار متر مربع سالن های توليدی تأسيس گرديد. از سالن ها و فضاهای توليدي مي توان به سالن ريخته گری قطعات سنگين ،‌كوره های ذوب، سالن ريخته گری پيوستهCCM ، سالن توليد غلتك های فوق سنگين از جمله غلتک های پشتيبان، ‌سالن عمليات حرارتی كارگاه مدلسازی،‌ انبارهای مواد اوليه و محصول، ‌آزمايشگاهها و … اشاره كرد

از ما بپرسید

فرم تماس سریع