بنام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست

خورشید همیشه فروزان غلتک سازان سپاهان

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی                                                      از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

سلام

به رسم همیشه، بهترین، زیباترین، صمیمانه‌ترین و بااحساس‌ترین تشکرها، قدردانی‌ها و سپاس‌ها را به شما دوستان خوبم تقدیم می‌کنم که در این سال‌های همکاری با همدلی و همراهی، همیشه مایه مباهات، افتخار، غرور و سربلندی شرکت غلتک سازان سپاهان بوده و هستید. همچنین از شما خانواده‌های گرامی بی‌نهایت سپاسگزارم که شرایط را برای همکارانم فراهم کردید تا بتوانند زمان بیشتری در شرکت حضور داشته باشند و موفقیت‌های بزرگی را بدست آورند.

سال 1401 به پایان رسید و سال جدید از راه رسید.

نوروز را که زیباترین شعر زندگی و شادترین آهنگ هستی است به شما همکاران عزیز و خانواده‌های محترم تبریک عرض می‌کنم و از خدای مهربان می‌خواهم که سالی پر از خیر و برکت و خوبی در انتظارتان باشد و باز هم از صمیم قلب آرزو می‌کنم در سال جدید شادی، تندرستی و سربلندی مهمان همیشگی خانه شما باشد.

سال 1401 با همه تلخی‌ها، شیرینی‌ها و فراز و نشیب‌هایی که داشت کوله‌بار تجربه‌ ما را پربارتر و گرانبهاتر کرد و سال جدید فرصتی است که با تلاش بیشتر، انگیزه‌ای مضاعف و همتی والاتر و از همه مهمتر با همدلی و همراهی بی‌نظیر شما عزیزان، موفقیت‌ها و دستاوردهای بزرگتری را در کارنامه پرافتخار شرکت غلتک سازان سپاهان به یادگار بگذاریم.

سال 1401 با اجرای پروژه‌های متعدد و با تولید 205 هزار تن محصول به پایان رسید و با توجه به زیرساخت‌هایی که فراهم شده و برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده، سال 1402 را با هدف تولید 250 هزار تن محصول آغاز می‌کنیم.

با انگیزه و خلاقیتی که از شما یاران وفادار سراغ دارم، مطمئناً پایان سال 1402 از مرز 250 هزار تن عبور خواهیم کرد و جشن موفقیت،همدلی و همراهی برگزار خواهیم کرد.

 همیشه با تأکید گفته‌ام که شما همکاران خوبم بزرگترین و مهمترین سرمایه شرکت هستید و ما تمام تلاش خود را برای حفظ سلامتی و آرامش روانی شما عزیزان بکار گرفته‌ایم و مایه افتخار است که سال 1401 بعنوان شرکت برتر در حوزه صنعت سلامت محور انتخاب شده‌ایم.

در راستای تکریم پرسنل، بهبود سیستم پاداش بهره‌وری در دستور کار است و این قول را به شما همکاران خوبم می‌دهم که از حقوق خرداد ماه اجرایی شود.

در پایان از همه شما همکاران خوبم بابت سال‌ها همدلی، همراهی و مشارکت سازنده بی‌نهایت سپاسگزارم و تا فتح قله‌های موفقیت همراه هم هستیم.

به رسم همیشه به امید آینده‌ای بهتر از گذشته.

مدیر عامل – محمود ذاکر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *